Rekrutacja 2023/2024

15.02.2023

DRODZY RODZICE I PRZYSZLI ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH! REKRUTACJĘ CZAS ZACZĄĆ!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą edukacyjną w zakładce: REKRUTACJA 2023/2024.

Jesteśmy Szkołą kształcącą w przyszłościowych kierunkach…Szkołą otwartą na każdego ucznia, na jego indywidualne potrzeby…Szkołą wpierającą ścieżkę rozwoju ucznia, chcącego posiąść konkretny, dobrze płatny zawód!

Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie to Szkoła z bogatą historią, oparta na tradycyjnych wartościach…skorzystaj z naszej oferty i stań się uczniem Szkoły, która „dotrzymuje kroku”  zmieniającym się potrzebom dzisiejszej edukacji i samych uczniów! Zawodowe i techniczne wykształcenie w konkretnych zawodach to przyszłość i doskonały pomysł na swoją osobę!

ZAPRASZAMY!

Pliki do pobrania

Copyright © 2024 Zespół Szkół w Żarowie.

Projekt i wykonanie: Pikscode