Wycieczka Francja – Hiszpania 2024

10.06.2024

Monako – Nicea – Wybrzeże Costa Brava ☀️🏖️🌊 – Barcelona – Kraina Wygasłych Wulkanów 🌋 – Girona – Avignon 🌉 – Lyon 😁😁 to miejsca które uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzać podczas tegorocznej wycieczki zagranicznej „Francja – Hiszpania 2024”. Mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy o pięknej grze świateł w katedrze Sagrada Familia ⛪️🌈 i poznać historię powstanie tej budowli, podziwiać zachwycającą roślinność i budowle w Parku Güell🌴🌷wejść do wnętrza nieczynnego już wulkanu 🌋 kąpać się w ciepłych falach morza śródziemnego 🌊🌊 poznać kulturę i kuchnię Hiszpańską 🥙🥗🌮🍕 nawet uczestniczyć w „ulicznym hiszpańskim festynie” 💃🏻🕺🏽🪩😁
Wróciliśmy z ogromem pięknych wspomnień, które na pewno zostaną z nami na długo 😍

Copyright © 2024 Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie.

Projekt i wykonanie: Pikscode