23 czerwca 2017

I tak oto nadszedł upragniony dzień wakacji, który był nie tylko dzniem podsumowania przeżytych doświadczeń, ale również dniem wyróznień, nagród i pożegnań.

Do grona naszych absolwentów zaliczeni zostali już dzisiaj uczniowie klasy III W -wielozawodowej. To oni niebawem podejmą swoją pierwszą w życiu pracę.

Wśród wielu nagrodzonych znalazł się uczęń klasy II Technikum, Kacper Kulpiński, który uzyskując najwyższą średnią za naukę(5,29), otrzymał rekomendację Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej do stypendium Prezesa rady Ministrów.

Pani Dyrektor, Dorta Jasztal, w nawiązaniu do motta, jakie przyświecało dniu zakończenia roku szkolnego, zwróciła szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas wakacji.

Tak więc odpocznijmy - zasłużyliśmy na to wrócimy 4 września zdrowi i pełni energii dla nowych wyzwań.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

ZdjecieZdjecieZdjecieZdjecie