Kolejowe Innowacje Pedagogiczne
20 luty 2018
W dniu 20 lutego 2018 roku w ramach Innowacji Pedagogicznych do Zespołu Szkół w Żarowie przyjechały przedstawicielki Zakładu Zachodniego w Poznaniu "PKP Intercity S.A". Sekcji Handlowej we Wrocławiu: Panie Alicja  Furtak i Magdalena Nagrodzka.
Uczniowie  klasy III Technikum o kierunku technik transportu kolejowego  mogli zapoznać się
z budową i eksploatacją kasy biletowej, jak również w  formie ćwiczeń (na wielu przykładach) prowadzić sprzedaż  biletów dla podróżnych z  różnymi ulgami handlowymi i ustawowymi oraz dla podróżujących z czworonogiem  lub posiadającym bagaż w postaci roweru.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, które zakończyły się  podsumowaniem w formie testu opracowanego przez Panie z Sekcji Handlowej.
Zespół Szkół w Żarowie dziękuje Panu Dyrektorowi Zakładu Zachodniego  oraz  Z-cy Dyrektora d/s  handlowych za duże zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy młodzieży z klasy o profilu kolejowym.

Z  poważaniem
                                                 Jacek Brańka