herb
BIP
HARMONOGRAM ZAJĘĆ - I LOz
7 września 2012

Harmonogram zajęć klasy I

 Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych,

 semestr I rok 2012/2013

Data

Godzina

Przedmiot

Prowadzący

Sala

 

07.09.2012 Piątek

15:30-17:45

Historia

Helena Kowalska

28

 

18:00-20:15

Fizyka

Krystyna Janik

28

 

08.09.2012 Sobota

8:00-11:10

Informatyka

Jacek Brańka

30

 

11:20-14:30

Matematyka

Ewa Osipowicz

43

 

14.09.2012 Piątek

15:30-17:45

Język polski

Teresa Kuszczak

41

 

18:00-20:15

Geografia

Renata Dziurla

1

 

15.09.2012 Sobota

8:00-11:10

Język angielski

Sylwia Wiśniewska-Drąg

27

 

11:20-14:30

Fizyka

K. Janik

28

 

21.09.2012 Piątek

15:30-17:45

Chemia

Kazimiera Mossoń

1

 

18:00-20:15

Historia

H. Kowalska

28

 

22.09.2012 Sobota

08:00-11:10

Matematyka

E. Osipowicz

43

 

11:20-15:15

Informatyka

Jacek Brańka

30

 

28.09.2012 Piątek

16:30-18:00

Fizyka

Krystyna Janik

28

 

18:10-19:40

Fizyka

Krystyna Janik

28

 

29.09.2012 Sobota

08:00-11:10

Chemia

Kazimiera Mossoń

1

 

11:20-14:30

Historia

Helena Kowalska

28

 

12.10.2012 Piątek

16:00-19:15

Geografia

Renata Dziurla

1

 
 

19.10.2012 Piątek

15:30-18:00

Geografia

Renata Dziurla

1

 

18:15-19:45

Historia

Helena Kowalska

28

 

20.10.2012 Sobota

8:00-11:10

Język polski

Teresa Kuszczak

41

 

11:20-14:30

Język angielski

Sylwia Wiśniewska-Drąg

27

 

26.10.2012 Piątek

15:30-17:45

Chemia

Kazimiera Mossoń

1

 

18:00-20:15

Historia

Helena Kowalska

28

 

27.10.2012 Sobota

8:00-11:10

Fizyka

Krystyna Janik

28

 

11:20-14:30

Informatyka

Jacek Brańka

30

 

09.11.2012 Piątek

15:30-17:45

Geografia

Renata Dziurla

1

 

18:00-20:15

Historia

Helena Kowalska

28

 

10.11.2012 Sobota

8:00-11:10

Historia

Helena Kowalska

28

 

11:20-15:15

Język polski

Teresa Kuszczak

41

 

16.11.2012 Piątek

15:30-17:50

Fizyka

Krystyna Janik

28

 
18:00-19:30 Język angielski Sylwia Wiśniewska-Drąg 27  

17.11.2012 Sobota

8:00-11:10

Język polski

Teresa Kuszczak

41

 

11:20-15:15

Matematyka

E. Osipowicz

43

 

23.11.2012 Piątek

15:30-17:45

Historia

Helena Kowalska

28

 

18:00-20.15

Informatyka

Jacek Brańka

30

 

24.11.2012 Sobota

8:00-10:15

Chemia

Kazimiera Mossoń

1

 
 

30.11.2012 Piątek

15:30-18:45

Historia

Helena Kowalska

28

 

18:50-20:15

Informatyka

Jacek Brańka

30

 

01.12.2012 Sobota

8:00-9:30

Geografia

Renata Dziurla

1

 

9:40-12:35

Historia

Helena Kowalska

28

 

05.12.2012 Środa

Dopuszczenie do egzaminów

 

07.12.2012 Piątek

16.00-17.30

Geografia

R. Dziurla

1

 

18.00

Egzamin ustny z chemii

K. Mossoń

1

 

08.12.2012 Sobota

9.00

Egzamin ustny z historii

H. Kowalska

28

 

15.12.2012 Sobota

11.00

Egzamin pisemny i ustny z języka polskiego

Teresa Kuszczak

41

 

4.01.2013            Piątek

16.00

Egzamin ustny z fizyki

K. Janik

28

 

05.01.2013 Sobota

9.00

Egzamin pisemny i ustny z matematyki

E. Osipowicz

43

 

12.00

Egzamin ustny z geografii

R. Dziurla

1

 

11.01.2013 piątek

16.00

Egzamin praktyczny z informatyki

J. Brańka

30

 

12.01.2013 sobota

 

Egzamin pisemny i ustny z języka angielskiego

Sylwia Wiśniewska-Drąg

27

 

Opiekun - Jacek Brańka

Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1388772 osób.