herb
BIP
Plan I LOz - drugi semestr
18 stycznia 2013

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  KLASY I  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH,  SEMESTR II ROK SZKOLNY 2012 / 2013

 

Data

Godzina

Przedmiot

 

Prowadzący

Sala

25.01.2013

piątek

15.30-17.55

Biologia

E. Sułkowska

29

18.00-20.25

Wos

H. Kowalska

28

26.01.2013

sobota

8.00-11.15

Matematyka

E. Osipowicz

43

11.20-14.35

Przyroda

K. Mossoń

29

15.02.2013

piątek

15.30-18.45

Przyroda (4)

K. Mossoń

28

16.02.2013

sobota

8.00-11.15

Język angielski

S. Wiśniewska-Drąg

27

11.20-14.35

Historia

H. Kowalska

28

22.02.2013

piątek

15.30-17.55

Język polski

T. Kuszczak

41

18.00-20.25

Przyroda

K. Mossoń

29

23.02.2013

sobota

8.00-11.15

Matematyka

E. Osipowicz

43

11.20-14.35

Podstawy przedsięb

K. Kuśnierz

1

01.03.2013

piątek

15.30-17.55

Wos  

H. Kowalska

28

18.00-20.25

Przyroda

K. Mossoń

29

02.03.2013

sobota

8.00-11.15

Biologia  

E. Sułkowska

1

11.20-14.35

Język angielski

S. Wiśniewska-Drąg

27

08.03.2013

piątek

15.30-17.55

Przyroda

K. Mossoń

29

18.00-20.25

Język polski

T. Kuszczak

41

15.03.2013

piątek

15.30-17.55

Język polski

T. Kuszczak

41

18.00-20.25

Język angielski

S. Wiśniewska-Drąg

27

16.03.2013

sobota

8.00-11.15

Wiedza o społeczeństw

H. Kowalska

28

11.20-15.25

Biologia (5)

E. Sułkowska

1

22.03.2013

piątek

15.30-17.55

Wos

H. Kowalska

28

18.00-20.25

Język polski

T. Kuszczak

41

23.03.2013

sobota

8.00-11.15

Przyroda

K. Mossoń

29

11.20-15.25

Podstawy przedsięb (5)

K. Kuśnierz

1

05.04.2013

piątek

15.30-17.55

Biologia

E. Sułkowska

1

18.00-20.25

Przyroda

K. Mossoń

29

06.04.2013

sobota

8.00-11.15

Historia

H. Kowalska

28

11.20-14.35

Język polski

T. Kuszczak

41

12.04.2013

piątek

15.30-17.05

Język  angielski (2)

S. Wiśniewska-Drąg

27

17.10-20.25

 Podstawy  przeds (4)

K. Kuśnierz

1

13.04.2013

sobota

8.00-11.15

Matematyka

E. Osipowicz

43

11.20-14.35

Język polski

T. Kuszczak

41

20.04.2013

sobota

8.00-11.15

Przyroda

K. Mossoń

29

11.20-14.35

Podstawy przeds

K. Kuśnierz

1

26.04.2013

piątek

15.30-17.55

Historia

H. Kowalska

28

18.00-20.25

Podstawy przeds

K. Kuśnierz

1

27.04.2013

sobota

8.00-11.15

Przyroda

K. Mossoń

29

11.20-15.25

 Matematyka (5) 

E. Osipowicz

43

10.05.2013

piątek

15.30-18.45

 Historia (4)

H. Kowalska

28

18.50-20.25

 wos (2)

H. Kowalska

28

17.05.2013

piątek

15.30-17.05

Język angielski (2)

S. Wiśniewska-Drąg

27

17.10-19.35

Przyroda

K. Mossoń

29

24.05.2013

piątek

16.00

Egzamin ustny z języka angielskiego

S. Wiśniewska-Drąg

27

25.05.2013

sobota

9.00

Egzamin pisemny i ustny z matematyki

E. Osipowicz

43

07.06.2013

piątek

16.30

Egzamin  ustny z przyrody

K. Mossoń

29

08.06.2013

sobota

9.00

Egzamin   ustny z historii

H. Kowalska

28

14.06.2013

piątek

16.00

Egzamin  ustny z biologii

E. Sułkowska

1

15.06.2013

sobota

9.00

Egzamin   ustny z podstaw przedsiębiorczości

K. Kuśnierz

1

21.06.2013

piątek

16.00

Egzamin  ustny z wos

H. Kowalska

28

22.06.2013

sobota

9.00

Egzamin pisemny i ustny z języka polskiego

T. Kuszczak

41

 

Opiekun  I LOz      - p.

Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1462213 osób.